Обчисліть імпульс вантажівки масою 2т,що рухається зі швидкістю 72км/год!


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Макс.

Ответ:

4*10^4 кг*м/с

Объяснение:

р=mV

V=75км/с= 20м/с

р=2000*20=4*10^4 кг*м/с