Два резистори з опорами R 1 =30 Ом і R 2 =12,5 Ом підключені послідовно. Напруга на першому

резисторі 6В. Чому дорівнює напруга на ділянці кола? Намалювати електричну схему

Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Александра.

Відповідь:

U=8.5B

Пояснення:

I=I1=I2

I=U1/R1=0.2A

I=U/R

R=R1+R2=42.5 Oм

U=IR=0.2*42.5=8.5 B