Чому дорівнює маса автомобіля з вугіллям, якщю на нього діє сила тяжіння 2 кН ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шергина Мария.

Ответ:

200кг

Объяснение:F=mg       m=F/g

F=2кН=2000Н

m=2000/10=200кг