Помогите решить задачу полностью с Дано: Електричний нагрівник за 7 хв. доводить до кіпіння 10

кг. води початкова температура якої дорівнює 20°С.Якою є сила струму в його нагрівальному єлементі,якщо напруга в мережі становить 220В.ККД нагрівнтка 90%

Ответы на вопрос

Отвечает Апанович Влад.

Ответ:

4 А

Объяснение:

Дано:

T=7 хв=420 с

m=10 кг

t1=20°c

t2=100°c

U=220 B

η=90%

I-?

η=Qкор/Qпов

Qкор=cm(t2-t1)

Qпов= U^{2}*T/R

η=cm(t2-t1)/U^{2}*T/R=cm(t2-t1)R/U^{2}*T

ηU^{2}T=cm(t2-t1)R

R=ηU^{2}T/cm(t2-t1)=0.9*220*220*420/4200*10*80=18295200/336000=55 Ом

I=U/R=220/55=4 A