Моторний човен розвиває швидкість 93 км/год, при цьому його сила тяги дорівнює 200 Н. Визнач

потужність двигуна моторного човна.

Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Евгений.

Дано:

V= 93км/год= 25,8 м/с

F = 200 H

''''''''''''''''''''''''''''

N - ? кВт

Рішення:

N = A/t = F×S/t = F×V

N = 200 H × 25,8 м/с = 5,160 кВт (можна округлити 5,2кВт)

Відповідь: 5,2 кВт потужність двигуна моторного човна.