Яку кінетичну енергію має тіло вагою 30 Н, якщо воно рухається зі швидкістю 2 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Евгения.

Ответ:

60 Дж

Объяснение:

Ек=(mv^2)/2=(30*4)/2=60Дж

Вагою 30кг*

Отвечает Силаков Игорь.

Ответ:

Е=mv²/2

E=30×2²/2= 60 Дж

Объяснение: