Помогите пожалуйста срочноЯкий тиск на сніг створює лижник. Маса лижника із спорядженням 63 кг.

Площа кожної лижі 1800см квадратних.

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Соня.

Ответ:

m = 60 кг

S1 = 0.15 м^2

P = ?

P = F / S

F = m*g

S = S1*2

P = m*g / (S1*2) = 60*10 / (0.15*2) = 2 000 Паскалей = 2 кПа.

Объяснение: