Маса лижника разом із спорядженням 70 кг.площа лижі становить 2000см квадратних.який тиск чинить

лижник на сніг? Терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Арифуллина Эмилия.

Ответ:

1750 Па

Объяснение:

Дано: m=70кг; S=2000 см²=0,2 м² | р - ?

--------------------------------------------------|

Формула тиску р = F/S

Роль сили у формулі виконує сила тяжіння, її формула - Fт = mg, тобто F = 70*10=700Н

Щоб дізнатися тиск, потрібно 700 Н поділити на площу лиж, 0,2 м² - це площа однієї лижи, множимо на 2 і отримуємо 0,4 м² - площа двох лиж. Підставляємо значення у формулу:

700/0,4 = 1750 Па або 1,75 кПа