ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!! 1. Электроплитка споживае 1000 кдж енергiï за 20 хв при силi струму 2,5 А.

Визначити опiр электроплитки. 2. Електродвигун підіймального крана працює під напругою 380 В і споживає силу струму 20 А. Який ККД має кран, якщо вантаж масою 1 т він піднімає на висоту 19 м за 50 с? 3.Електричний чайник потужністю 1,8 кВт нагріває 1,5 л води від 10°С до кипіння за 20 хв. Визначте ККД чайника і вартість спожитої електроенергії при тарифі 90 коп за 1кВт*год.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

1.

A=1000000Дж

t=1200c

I=2.5A

Найти

R

A=I^2Rt

R=A/I^2*t=1000000дж/2.5^2A*1200c=133.3(3)ом

2.

U=380B

I=20A

m=1000кг

h=19м

t=50c

n=mgh*100%/UIt=1000кг*10м/c^2*19м*100%/380B*20A*50c=50%

3.

P=1800Вт

m=1.5кг

T=90K

t=1200c

n=cmT*100%/Pt=4200дж/кг*K*1.5кг*90K*100%/1800Вт*1200с=26.75%

90коп-3600000

x--2160000

x=90*2160000/3600000=54коп