. Для дитячого садочка купили стільці по 30 грн за кожний. Скільки стільців купили, якщо за всю

покупкузаплатили 600 грн? Розв'яжи задачу, склавширівняння.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беденков Артем.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

x-кількість стільців що купили

тоді

30x=600

x= 600 : 30

x= 20

Отвечает Шитикова Дарья.

30*х=600

х=600:30

х=20/30*20=600(писати як дріб)

600=600

Відповідь: купили 20 стільців