1. Автомобіль проїхав 72 км. зі швидкістю 20 м/с, а потім ще 108 км за 3 години. Яка середня

швидкість автомобіля на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Скорынин Никита.

Ответ:    36 км\год

Объяснение:

u=\frac{S_{1} }{t_{1} } +\frac{S_{2} }{t_{2} }

2.  20\frac{m}{c} =20\frac{0,001}{\frac{1}{3600} } = 72\frac{km}{fod}

3.u=\frac{72}{72} + \frac{108}{3}=\frac{108}{3}=36 км\год