Дизельний двигун витрачає 1 т дизельного палива на відстані 1200 км. ККД двигуна 35%. Знайдіть

середню швидкість руху, якщо потужність двигуна 90кВт (q=42*10^6 Дж/кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Авдоян Качо.

N = F*S/t = Q/t* кпд/100 = q*m/t* кпд/100
t = q*m/N * кпд/100
v=S/t=S*N/(q*m* кпд/100) = 1200000*90000/(42*10^6*1000*35/100) = 7,346938776 м/с = 26,44898 км/ч