Яка вага відра об'ємом 12 л , наповненого водою? Масою відра знехтувати (обов'язково виконати

креслення у певному масштабі)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурдило Анастасия.

Ответ:

117,6 Н

Объяснение:

Vв=12 л, 1л=0,001 м^3;

Vв=0,012 м^3;

mв=p*V=1000*0,012=12 (кг).

P=mв*g;

P=12*9,8=117,6 (Н).

Яке в біса креслення???