Кит заглибився у воду на глибину 800 м .У скількі разів тиск води на цій глибині перевищує

атмосферний

Ответы на вопрос

Отвечает Бурмич Маряна.

Ответ:

1) p=pgh=800*1000*10=8000000(Па)

2)760мм рт ст - нормальное атмосферное давление, выражаем её в Па - 760*133,322=101325(Па)

3)8000000:101325=78.9=79(раз)

Ответ: в 79 раз

Объяснение: