чому дорівнюе архімедова сила. що діена тілооб'ємом 0.0025 м3 . яке повністю занурене у гас ?

густина гасу 800 км/м3...

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Дарина.

Ответ:

19.6H

Объяснение:

Дивись формула Архімеда має такий вид  F_{A} = p*g*V

g = 9.8

В нас все э можемо знайти теперь силу Архімеда

F = 800*9.8*0.0025= 19.6H