Напруга на ділянці кола зі струмом 0,5 А якщо її опір становить 40 Ом дорівнює: А) 40 ВБ) 10 ВВ)

20 ВГ) 30 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Марина.

Ответ:

В) 20 В

Объяснение:

U=R*I

U= 40 *0.5 =20