1.Тіло, виготовлене з заліза, повністю занурене у спирт. Об’єм тіла 0,2 м³. Чому рівна архімедова

сила, що діє на тіло? Густина спирту 800 кг/м³. А. 400 Н Б. 1600 Н В. 2000 Н Г. 160 Н 2.Чому дорівнює об’єм тіла, якщо під час повного занурення його у воду на нього діє сила Архімеда 500 Н? Густина води 1000 кг/м³ А. 0,05 м³ Б. 2 м³ В. 0,5 м³ Г. 0,2 м³

Ответы на вопрос

Отвечает Ломага Андрій.

1) F=800*0,2*10=1600

Ответ: Б

2) V=500/1000*10=0,05

Ответ: А