Вопрос 5 без ответаВизначте силу, яка діє на великий поршень гідравлічної машини.S=30 см?S=10

см2F=500 н/1 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Коловандина Полина.

Ответ:

1500Н

Объяснение:

F2=500H

S2=10см^2=0.001м^2

S1=30см^2=0.003м^2

Решение

F1/S1=F2/S2

F1=500H×0.003м^2/0.001м^2=1500Н