При силі струму 2,5 А на ділянці кола здійснена робота 45Дж. Визначте напругу, якщо час виконання

роботи 12 с. Расписать с формулами. Дано | CИ | Решение

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Александр.

Ответ:1,5

Объяснение: Q=UIt. U=Q/It=45/2,5*12=1,5