Напруга на ділянці кола 220 В, його опір 73,3 Ом. Яка потужність струму на цій ділянці? ОЧЕНЬ

СРОЧНО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Долгова Виолетта.

Ответ:

660,3Вт

Объяснение:

W=IU=\frac{U^2}{R}

W=\frac{220^2}{73.3}=660,3Вт