Рух тіла описується формулою x = 3t + 0,2t2, маса тіла 60кг. Визначте силу, під дією якої рух тіла

описується цією формулою.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипов Кирилл.

Ответ:

24 Н

Объяснение:

Із цієї формули ми дізнаємося, що а=0,4 м/с^2.

F=m*a=60*0,4=24 Н