3. Чавунний брусок масою 700 г, підвішений до динамометра повністю занурений у воду. Яку силу

показуе динамометрА 3 НБ 4 НВ 6 НГ 7 Н​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладышев Степан.

Ответ: В - 6Н

Объяснение:

На допомогу нам прийде Закон Архімеда, бо на брусок чавуна в воді діє виштовхувальна сила:

Fвишт. = pgV

p - густина рідини, в данному випадку води = 1000кг/м³

g - і так зрозуміло = 9,81м/с²

V - об'єм зануреного тіла

Об'єма нам не дано, але його можна знайти за масою і густиною речовини, тобто чавуну

V = m/p:

V = 0,7кг / 7000кг/м³ = 0.0001м³

Тепер можна знайти виштовхувальну силу:

F = 1000кг/м³*9,81м/с²*0,0001м³ = 0,981 ≈ 1H

Тепер можна дізнатися, що покаже динамометр:

7Н - 1Н = 6Н

Чого віднімали від 7Н?

F = mg;

F = 0.7кг*9,81м/с² = 6,867 ≈ 7Н