для сріблення ложок через розчин срібла протягом 5 годин пропускається струм 1,8 А, Катадом служать

12 ложок, кожна з яких має площу поверхні 50 см. Якої товщини ?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 5 час = 18 000 с

I = 1,8 A

n = 12

S₁ = 50 см² = 50·10⁻⁴ м²

ρ = 10 500 кг/м³ - плотность серебра

k = 1,118·10⁻⁶ кг/Кл

_________

h - ?

1)

Площадь поверхности ложек:

S = n·S₁

Объем серебра:

V = S·h = n·S₁·h

Масса серебра:

m = ρ·V = ρ·n·S₁·h

2)

Из закона Фарадея:

m = k·I·t

ρ·n·S₁·h = k·I·t

Толщина:

h = k·I·t / (ρ·n·S₁)

h = 1,118·10⁻⁶·1,8·18000 / (10500·12·50·10⁻⁴) ≈ 57·10⁻⁶ м   или   57 мкм