Як і в скільки разів зміниться вага космонавта масою 80 кг на Місяці у порівнянні із земною, якщо

прискорення вільного падіння на Місяці 1,6 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлов Михаил.

Ответ:

у 6.25 разів

Объяснение:

P = mg

P = 80 * 1.6 = 128 Н (на місяці)

P = mg = 80 * 10 = 800 Н (На Землі)

800/128 = 6.25