У автомобіля закінчився бензин. Водій автомобіля, прикладаючи силу величиною 89 Н, штовхає його до

бензоколонки, що знаходиться на відстані 193 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Даниил.

Якщо я правильно зрозумів потрібно знайти досконалу роботу

A = F * S = 89 * 193= 17177 Дж

Дай кращу відповідь брат українець