Маса кульки дорівнює 2 кг. Її рух описується рівнянням x=5-8t+4t2. Визначте імпульс кульки через 2

с після початку відліку часу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Катя.

Объяснение:

p = mV;

V = x'(t) = (5-8t+4t²)' = 8t-8;

V(2) = 16-8 = 8 м/с.

р = 2*8 = 16 кг*м/с - ответ .