Який тиск створює ковзаняр масою 70 кг на лід, якщо ширина леза ковзана 5 мм, а довжина леза 35

см ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ган Александра.

Ответ:

M=70кг

а=35см = 0.35м

b = 5мм = 5*10^-3м

p -?

——————————

S=ab= 0,4м*0,005м=0,002м^2

S=2*0,002м^2=0,004м^2

p=F/S

F=p=mg=70кг*9,81=686,7H

p=686,7 H/0,004 м^2=0,01