Який тиск створює ковзаняр масою 55 кг на лід, якщо площа лезаковзана 15 см2?


Ответы на вопрос

Отвечает Sognonova Irina.

Відповідь:

220,5 кіло паскалів

Пояснення:

55*9,8=539 H (вага ковзаняра)

15*2=30 см^2 (сумарна площа дотику двох ковзанів)

30/10000=0,003

p=F/S=539/0,003=179666,67 паскалів = 179,66667 кіло паскалів

Якщо задана площа 1 ковзана