Під дією сили 2,5 кН швидкість автомобіля масою 5 т зрсла від 15 м/с до 20 м/с. Вважаючи рух

автомобіля рівнопроскореним, визначити прискоренн і час руху автомобіля. Терміново будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Горяйнова Вика.

Ответ:

a=F/m= 2500/5000=0.5м/с²

t=(v2-v1)/a=(20-15)/0.5= 10c -ответ