Яку роботу викликає електричний струм у лампі кишенькового ліхтаря за 5 хвилин,якщо напруга 5 В , а

сила струму 0,2 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.

Ответ:

U=5 B

I=0,2 A

t=5хв=300с

Q=?

R=U/I=5 В/0,2 А=25 Ом

Q=I²Rt=(0,2 А)²×25 Ом×600 с=300 Дж

ще може такий спосіб бути:

Q=UIt=5 B×0,2 A×300 c=300 Дж