Чому дорівнює модуль результуючої сил, що діють на автомобіль масою 800 кг, якщо рівняння його руху

має наступний вигляд: x=2+3t+4t²Объяснение обязательно росписать!

Ответы на вопрос

Отвечает Белецан Вадим.

Ответ: 6400Н

Объяснение:

Результуючою є сила яка створює прискорення тіла

F=m*a

Рівнння руху має вигляд: х=xo+vt+at²/2

(xo це ікс нульове: початкова координата тіла)

З нашого рівняння бачимо що прискорення а=8

F=800*8=6400Н=6,4кН