● У скільки разів збільшиться період електромагнітних коливань коливального контуру, якщо в

конденсаторі замінити пластину з ебоніту на пластину зі слюди таких самих розмірів?  Відносна діелектрична проникність ебоніту Е(епсілон)е = 4; слюди Е(епсілон)с = 9. А) 36; Б) 2,5; В) 2,25; Г) 1,5; Д) 8,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Asanova Moldir.

Ответ:

Г) 1,5

Объяснение:

C=εo*ε*S/d

T1=2*π*√(4*C*L)

T2=2*π*√(9*C*L)

T2/T1=3/2=1.5

=======================