На кінцях провідника, питомий опір якого р(ро) і довжина l, підтримується напруга U. ● Яка

потужність виділяється в одиниці об'єму провідника? Результат подати у мегаватах на метр кубічний (1 МВт/м^3 = 10^6 Вт/м3). p(ро) = 1 мкОм*м; l(довжина) = 0,4 м; U = 8 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Юринский Матвей.

Ответ:

400 МВт

Объяснение:

po=10^-6 Ом*м   L=0.4 м   U=8 B   P/V=?

===

P=U²/R

R=po*L/S=po*L²/V

P/V=U²/(po*L²)=8²/(10^-6*0.4²)=400*10^6 Вт/м³

===================================