Прямий провідник довжиною 40 см рухається в однорідному магнітному полі перпендикулярно до ліній

індукції, при цьому в провіднику виникає е.р.с. 0,8 В. Індукція магнітного поля 0,5 Тл. Знайти швидкість руху провідника

Ответы на вопрос

Отвечает Есимова Анель.

Ответ:

4 м/c

Объяснение:

Дано:

l = 40 см = 0,4 м

a = 90°

ε = 0,8 В

B = 0,5 Тл

Знайти: υ - ?

ε = lυBsina (sin90° = 1)

υ = ε/lB = 0,8/0,4*0,5 = 4 м/c