В електролітичній ванні, що містить розчин AgNO3, проходить струм 10 мА. Скільки атомів Аргентуму

виділиться на катоді за 1 с, якщо кд 31,12 10-6 кг/Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Устименко Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I = 10 мА = 10·10⁻³ А

t = 1 с

k = 31,12·10⁻⁶ кг/Кл

M = 108·10⁻³ кг/моль

_______________

N - ?

1)

Масса вещества, выделившегося на катоде:

m = k·I·t = 31,12·10⁻⁶·10·10⁻³·1 = 3,11·10⁻⁷ кг

Из формулы:

m / M = N / Nₐ

число атомов:

N = m·Nₐ / M

N = 3,11·10⁻⁷·6,02·10²³ / 108·10⁻³ ≈ 1,7·10¹⁸ атомов