Чому дорівнює маса автомобіля, кінетична енергія якого за швидкості руху 36 км/год становить 150

кДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дима.

дано:V=36км/год=10м/с ,Ек=150кДж=150*10³Дж

m-?                                              

      Е=mV²/2.

m=2E/V².

m=2*150*10³/10²=300 000/100=3000кг=3*10³кг      

Відповідь:3*10³кг