Яку роботу виконує електричне поле з напруженістю 100Н/Кл при переміщенні заряду 8мкКЛ на 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Корьев Артур.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

E = 100 Н/Кл

q = 8 мкКл = 8·10⁻⁵ Кл

d = 10 см = 0,10 м

_______________

А - ?

А = q·E·d

A = 8·10⁻⁵·100·0,1 = 0,8·10⁻³ Дж      или    0,8 мДж