8. Резистори опорами 3 i6 Ом з'єднані послідовно. Визначте силу струму в Колі та напругу на

кожному резисторі, якщо загальна напруга на резисторах 1,8В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Танысбекова Аяжан.

Ответ:R=R1+R2=9

I=U÷R=0.2

I=I1=I2

Объяснение:послідовне з'єднання