при рівномірному переміщенні санок на відстань 20 м хлопчик приклав зусилля 80 Н. Яку роботу він

виконав

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Відповідь:

1600Дж

Пояснення:

Дано:

S=20м

F=80Н

А=?

Розв'язання:

А=F×S=80H×20м=1600Дж