Яка потужність двигуна водяного насоса , який піднімає 100кг води на висоту 5м за 26сек


Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Лёша.

Ответ:

Ответ:

P=750 Вт

Объяснение:

m=100 кг

h=15 м

t=20 с

P=?

P=A/t=m*g*h/t=100*10*15/20=750 Вт