2. Камінь масою 6 кг падає з висоти 2 м. Яку кінетичну енергію має камінь біля поверхні Землі? (g

= 10 Н/кг.)А) 120 ДжБ) 60 ДжВ) 0 ДжГ) 12 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Даша.

Ответ:

Объяснение:

Eк = Eп

Eк = m·g·H = 6·10·2 = 120 Дж

Правильный ответ:

А) 120 Дж

V