100 БАЛОООВВ Дві однакові невеликі кульки, кожна з яких має масу 0,6 г, підвішені в одній точці

на шовкових нитках завдовжки 25 см кожна. Які однакові заряди необхідно передати кулькам, щоб їхні нитки утворили з вертикаллю кут 45°?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилл Инна.

Fт=m*g     Fк=k*q1*q2/R^2   и   Fн=m*g*cosa

m*g*tga=k*Q^2/R^2

R=2*L*sina

m*g*tga=k*Q^2/4*L^2*sin²a

Q=2*L*sina*√m*g*tga/k=0.25*√0.6*10^-3*10*1/9*10^9=(√15*10^6)/18