50 БАЛЛОВ!!! ПОМОГИТЕ 2 ЗАДАЧИ С ФИЗИКИ РЕШИТЬ ЧТОБЫ ЗДАТЬ ВСТУПИТЕЛЬНЫЙ ЭКЗАМЕН 1.По ділянці з

в'язким болотистим ґрунтом пройшов трактор, тиск якого на ґрунт становить 4,8•104 Н/м2. Чи пройде по цій ділянці другий трактор вагою 2,8•104 кг, в якому опорна площа кожної з гусениць дорівнює 3,5 м2? 2. Яку роботу повинен виконати насос для піднімання води на висоту 12 м для забезпечення водою 120 корів, якщо кожній корові потрібно 100 л води? ρ=1000 кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Даня.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Дано:

p₁ = 4,8·10⁴ Н/м² = 48 000 Н/м²

m₂ = 2,8·10⁴ кг

S₀ = 3,5 м₂

___________

p₂ - ?

1)

Найдем площадь гусениц:

S = 2·S₀ = 2·3,5 = 7 м²

2)

Рассчитаем давление на почву второго трактора:

p₂ = m₂·g / S

p₂ = 2,8·10⁴·10 / 7 = 40 000 Н/м²

p₂ < p₁

Ответ:

Пройдет!

Задача 2

Дано:

h = 12 м

N = 120

V₁ = 100 л = 100·10⁻³ м³

ρ = 1000 кг

______________________

A - ?

1)

Масса воды для одной коровы:

m₁ = ρ·V₁ = 1000 100·10⁻³ = 100 кг

2)

Для N коров необходимо воды:

m = m₁·N = 100·120 = 12 000 кг

3)

Работа насоса:

A = m·g·h = 12 000 · 10 · 12 = 1 440 000 Дж   или  1,44 МДж