Яку суму грошей можна зекономити при оплаті за електроенергію протягом року, якщо замінити

лампочки 100 Вт на лампочки «Економки» потужністю 20 Вт за умови , що лампочка буде ввімкнена 4 год на добу( ціна електроенергії – 90 коп. за 1 кВт/ год)

Ответы на вопрос

Отвечает Конник Лиза.

Ответ:

экономия мощности 100-20=80 Вт, что составит энергию за год 80*4*365=116800 Вт*ч= 116.8 кВт*ч, значит экономия денег 116.8*0.9=105.12 руб