Хлопчик тримає гантелі масою 5 кг кожна. Яка маса хлопчика якщо він давить на підлогу силою 500Н


Ответы на вопрос

Отвечает Клюквина Лера.

Відповідь:

m1=(P-2m2*g)/g=(500-2*5*10)/10=40кг

Пояснення: