СРОООООЧНООООООО 9. Газ міститься в закритій посудині за температури 325К, об'єм газу 25 дм³.

Заякої температури об'єм газу 23 дм³. Тиск газу вважати постійним.​

Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Диана.

Объяснение:

Дано: T1=325к

V1=25дм^3

V2=23дм^3

__________

T2=?

p1=p2

(V1)/(T1)---T2=((V2)/(V1))×T1=(23/25)×325=299к

Відповідь: T2=299к