Газ міститься в закритій посудині за температури 325К, об’єм газу 25 дм3. За якої температури об’єм

газу 23 дм3. Тиск газу вважати постійним. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Иван.

Объяснение:

Дано: T1=325к

V1=25дм^3

V2=23дм^3

__________

T2=?

__________

p1=p2

(V1)/(T1)---T2=((V2)/(V1))×T1=(23/25)×325=299к

Відповідь: T2=299к