За який час подолає поїзд 420 км, якщо у нього була швидкість 120 км/год?


Ответы на вопрос

Отвечает Огородников Никита.

Ответ:

S=420км

v=120 км/ч

t-?

Решение

S=v*t

t=S/v

t=420/120=3,5 ч

Ответ :t=3,5 ч