Знайдіть швидкість тіла через 20с після початку руху якщо прискорення дорівнює 0.2м/с в квадраті.


Ответы на вопрос

Отвечает Проняшин Егор.

Ответ:

t=20 c

a=0,2 м/с2

v-?

Решение

v=a*t

v=0,2*20=4 м/с

Ответ :v=4 м/с