Обчисліть силу гравітаційної взаємодії двох куль масою по 50 кг, розташованих на відстані 10 м одна

від одної

Ответы на вопрос

Отвечает Бакирова Назгуль.

Ответ:

F=G*m1*m2/R^2

F=6,67*10^-11*50*50/(10)^2=166,75 *10^-11 Н

Ответ :F=166,75*10^-11 H